به زبان تلخ خومونی

تا حالا توجه کردین که منطقه ما چقد تغییر کرده . ذهنتون رو زیاد درگیر نکنین ! گیر مطلب من به دختران متحول شده منطقه است نمی خوام به قشرهای جامعه توهین کنم ولی مبحث من چشم و هم چشمی کورکورانه است که فکر میکنن با تغییر در پوشش خودشون  پیشرفت کردن (البته پسران هم جای خود دارند و در جای خود). خوب لازم به گقتن مطالب بی وزن و قافیه از زبان من نیست فقط کافی است یه سر توی کوچه و جاده های روستا بزنیم و ببینیم چقد تیپ دخترای ما تغییر کرده!!!کجاست آن دخترایی که لباس محلیمون رو می پوشیدن و با وقار از خانه بیرون میرفتن؟ کجاست آن دختری که وقتی از خوته بیرون می رفت پدر خونه نگرانی از بابت دخترش نداشت؟ جدا از حق نگذریم و خودمون رو گول نرنیم که این دختری امروزی که فکر می کنن با تغییر پوشش و عقاید (البته از روی تقلید کور کورانه) جز هارت و پورتی بیش نیستن.

خواهران من شما با این کاری که در پیش گرفته اید ناخودآگاه نگاه های هرزه را بدرقه ی راهه خود می کنید و بنیان های خانواده را به لرزه و اعتماد را نابود می کنید.خدا نکند شما مثل دختران  شهر طلاق را مهمان خانواده های منطقه کنید .

لازم به ذکر است نقش آقایان به جای خود

/ 1 نظر / 7 بازدید
نگین

یادم میاد دخترا حق فکر کردن در مورد طلاق رو نداشتن تا برسه به اینکه به زبان بیارن.الان که خیلی راحت میرن طلاق میگیرن حتی ّبابا و مامان ها هم درست راهنماییشون نمیکنن میگن هرچی خودشون بگن نمیگن اینا بچه ان!!اصلا توجه ندارن. همه این تغیرات توی لباسا و عقاید مردم بخصوص روستاها بر میگرده به همین ماهواره های لعنتی که ذهن عده ای آدم بی جنبه رو مخدوش کرده.از صبح میشینن این فیلم های غیراخلاقی رو میبینن و ازشون تقلید میکنن.واقعا دیگه مثل اول توی روستاهای خودمون حجاب رو رعایت نمیکنن.متاسفم