در ادامه پیام قبلی...

راستی یک سوال جدا دارد مخ من را می خورد که چرا در کشورهایی که اسلام وارد شده این همه آشفتگی وجود دارد (مشکل از مردم است که ناآگاهانه دیگران به نام دین آنها را می چاپند!)

عربستان ( به قول خودشون مرکز جهان اسلام ) :مردم اکثرا اهل سنت و شیعه کمتر(تفاوت فاحش بین سنی و شیعه که مردم سایر کشورها به نقایص اسلام می نگرند زیرا حکومت بر مبنای اسلام است) 1- زن اجازه مالکیت خود را ندارد 2- نمی تواند رای دهد 3- اجازه رای ندارد 5 - بیش از اندازه حکومت موروثی -4-.....

بحرین : مردم اکثرا شیعه و کمتر سنی : موارد ذکر شده برای عربستان +دائم داری جنگ داخلی برای براندازی

یمن : کشوری به کوچکتر از یاسوج ما : اکثرا سنی و کمتر شیعه نوع زندگی از عربستان و بحرین در سطح پایین تر و کشوری ابتدایی- حکومت پادشاهی موروثی - جنگ در طی ادوار برای رسیدن قومی از مسلمانان برای حکومت انسانیت یوخ (واژه ترکی)

اردن : موارد ذکر شده _ حکومت موروثی _ قیام برای براندازی حکومت بعد از مدتی فرمانروایی نظام حاکم

مصر و سوریه و لیبی و تونس که شما عزیزان خودتان در جریان هستید و سایر کشورها که لازم به ذکر نیست!!!!

حال اگر من مسیحی بودم و از بیرون به این کشورهای اسلامی نگاه میکردم باید چه چیزی درباره اسلام می گفتم شما نظر دهید ؟( با توجه به کشورهای مسیحی و لاییک که جمهوری وارند و رفاه زندگی عمومی بالاست و حداقل به افراد حق رای دادن می دهند)

(این موضوع ربطی به اسلام ندارد فقط حاکمان را در تیر راس قرار داده)

/ 2 نظر / 8 بازدید
تاپ تاپان باکس

با سلام خدمت شما دوست گرامی از امار وبلاگت ناراحتی! بازدیدت کمه! به تاپ تاپان باکس بیا روزی سه لینک رایگان فقط برای شما! کد رو در وبلاگ خودتون بزارید و روزی سه لینک ارسال کنید!به همین راحتی وبلاگ خودتون رو پربازدید کنید!!! فقط یکبار امتحان کنید همین امروز سایت خودرا ثبت کنید فردا دیر است! منتظر شما هستیم http://taptapanbox.rzb.ir/

sara

سلام اون مینیمم رو که لینک کردین اسمش رو بذارید ای.........کاش.. اینه عنوانش اون آدرسشه ممنون