هتک حرمت به قبر حجر بن عدی

دستانی که این جنایت را مرتکب شدند، همان دستانی هستند که جنایت اهانت به قرآن کریم و پیامبر اسلام(ص) و همسران و اهل بیت مطهر ایشان و صحابه بزرگوارشان را در سلسله جنایات خود ثبت کرده‌اند. این جنایات با کتاب "آیات شیطانی" و اهانت سلمان رشدی به دین اسلام آغاز و با کاریکاتورهای موهن به پیامبر اسلام(ص) ادامه یافت. پس از آن فاجعه قرآن‌سوزی و سپس تخریب قبور امامین عسکریین(ع) در سامرا که از فرزندان رسول خدا(ص) بودند رخ داد و چندی بعد قبور صالحان و علمای امت حضرت محمد (ص) و اولیای مقرب خداوند در مناطق مختلف بلاد اسلام مورد تخریب و هتک حرمت قرار گرفت تا اینکه به این جنایت بزرگ منتهی شد؛ به طوری که تاریخ انسانیت تا کنون همانند این جنایت شرم‌آور را شاهد نبوده است.
این جنایت چهره حقیقی این مجرمان را فاش ساخت و نشان داد که اینان نسبتی با اسلام و امت اسلامی ندارند؛ اینان دست پرورده صهیونیست‌ها و دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا هستند. اینان همان مفسدانی هستند که در زمین فساد می‌کنند و اصلاحی انجام نمی‌دهند.
مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی این جنایت بزرگ را به شدت محکوم می‌کند و به تمام مسلمانان به ویژه علما و نخبگان و فرهیختگان در سراسر جهان اسلام اعلام می‌دارد که نسبت به خطر افراطی‌گری و تکفیر که بذر آن از سوی استکبار و صهیونیسم جهانی در سرزمین‌های اسلامی پاشیده شده است؛ آگاهی بیشتری داشته باشند و در یک صف در مقابل جریان تکفیری تخریب‌گرانه بایستند چرا که دستگاه‌های اطلاعاتی صهیونیسم و استکبار، این جریان را برای مقابله با امواج بیداری اسلامی و شکستن قدرت و شوکت مسلمانان و مشغول کردن آنان به فتنه‌های مذهبی و جنگ‌های داخلی ابداع کرده‌اند تا همچنان راه صهیونیست‌ها و هم‌پیمانانشان برای ادامه اشغال فلسطین و کشتار بی‌گناهان باز باشد.
از خداوند متعال می‌خواهیم که مسلمانان سراسر کره زمین را بر دشمنانشان یاری فرماید و به فرزندان مقاومت اسلامی توان و قدرت و ثبات بیشتری عطا نماید و صهیونیست‌های تجاوزگر را نابود کرده و آنان را خوار نماید و شر آنان و هم‌پیمانان تکفیری‌شان را از کشورهای اسلامی دور کند. از خداوند متعال خواستاریم که به امت اسلامی به ویژه دوستان ما در جبهه مقاومت و پایداری سوریه امنیت و آرامش و صلح و صفا عنایت فرماید.

 

/ 0 نظر / 34 بازدید