آقا جانم شرمندتیم....

بسم الله  الرحمن الرحیم

 

گل باصفاست اما بی تو صفا ندارد

گر بر رخت نخندد در باغ جا ندارد

پیش تو ماه و باید رخ برزمین بساید

بی پرده گر برآید شرم و حیا ندارد

ای وصل تو شکیبم ای چشم تو طبیبم

بازا که درد هجران بی تو دوا ندارد

مهدی بیا! مهدی بیا! مهدی بیا! مهدی بیا

آقا جان ما شما رو در هیاهوی زندگی خود گم کردیم ولی شما چون پدری دلسوز دست ما را رها نکردی ودر طوفان ها و بلایای زندگی از همه دلسوزتر دست یاری برای نجات ما دراز کردی. آقای من شما را به حرمت مادرت فاطمه (س) می خوانم که  دستگیری کن از ما که از خود دور افتاده ایم .

.... قربان غربت شما روم که ما هنگام گرفتاری به شما پناه می آوریم ......

اللهم عجل لولیک الفرج

 

/ 8 نظر / 6 بازدید
حجت

سلام جناب خدری واقعا جالب بود بحق امام زمان(عج)همیشه موفق باشی

یا فاطمه الزهرا(س)

الهم عجل لولیک الفرج ...

مجتبی

اللهم ارنی الطلعه الرشیده

آینده

آغا این تخیلات چیه میبافی برای خودت ، یک کم به عقلی که خداوند در اختیارت قرار داده رجوع کن و فکر کن منتظر کسی باشی و هزاران سال این انتظار بطول بکشه و هنوز که هنوزه از پس این بیا و بیاها خبری ازش نباشه بعد هم در این باور غلط غوطه بخوری و این چرندیات را بنویسی . از سادگی آدمایی مث شماهاست که این ملاهای بی همه چیز زندگی و دنیای قشنگ خدا را بر مردم تیره و تار نموده اند یک مقایسه ای بازندگی خودت و ملایی که در ده یا روستا یا شهرت زندگی میکنه بکن و لی لطفا چشمتو باز کن خارج از تعصب کورکورانه ای که به خوردت دادند.

حسن

ما هم به اميد ظهورش هستيم ،اون كسي كه خودش رو به عنوان اينده معرفي كرده كمي واقع بينانه تر باشه چون همه جهان روزي چشم به ظهور يه كسي رو دارند هر كس با ايين و رسوم خويش دست مريزاد كلات...

عباس از دیار آشنا

آقای آینده برادر من.شما وقتی عقیده یه نفر رو چه درست و چه غلط بهش بگی ((چرندیات )) بدون مشکلی در وجود تو هست که توانایی حل مسئله رو از شما گرفته و به جای حل از واژه های نامانوس و بی ادبانه که در شان انسان بزرگی نیست استفاده می کنی.جواب قانع کننده ای بدین نه به ملا ها ( که معنی دقیقش رو نمی دونی چیه ؟!!!) فحش می دین. ما منتظریم.

آینده

من تلنگری زدم تا تو بری و فکراشو بکنی مهم فحوای کلام است به نوع بیان و چیزای دیگه توجه نکن . اگه دلیل بیاری منم قانع میشم ولی دلیل بیار خیالبافی را ولش کن . منجی و ناجی و این چیزا را بی خیال . عقلتو بذار جلو و قدر این نعمت خداوندی را بدان و ازش خوب استفاده کن و اگر خوب از عقلت استفاده نکنی این ظلم به خود و خدای خود است با فهمیدن از خدا تشکر کن نه با زبان و تخیل.

یا فاطمه الزهرا(س)

سلام بچه ها جواب ... خاموشی است. کسی که خودشم نمیدونه چی میگه ! الهم عجل لولیک الفرج...