اندر حکایت زمانه ما!!

 تا با چشم خود ندیده ای ملک من رو به فناست من روزی تو را می دهم و خزائن آسمان و زمین در دست من است.

وقتی خود خدا میگه تا من هستم ناامیدی چرا ما آدما چرا به حرفای خدا گوش نمیدیم؟؟!! یا گوش من سنگین شده یا دلمون که این صدا رو نمی شنویم!

فکر می‌کنید خدا روزیمونو نمی‌رسونه ؟

مگه گذشتگان ما انواع و اقسام سختی ها رو ندیدن اونا تو قحطی ها گرسنگی نکشیدن مگه . حالا ما که حداقل یه رفاه نسبی خوب داریم به نسبت آبا و اجدادمون چرا اینجوری شدیم؟! شاید هم از تن پروری به این روز افتادیم ( حرف من این نیست که از حق و حقوق خودمون تو اجتماع بگذریم و تا جایی که میتونیم به خودمون برسیم .حرف من اینه که اخلاق و صفای گذشته رو به زندگیمون برگردونیم).

حالا انتخاب با توست 60 تا 70 سال زندگی پر از استرس و سختی و بدو بدو  و کلافگی روزمره و ...یا سپردن خود به خدا و طبق برنامش جلو رفتن و زندگی سرشار از امید و صفا...

/ 7 نظر / 8 بازدید
حمید

سلام دوست عزیز وبلاگ جالبی دارید. موفق باشید.

یا فاطمه الزهرا(س)

سلام-به نظرم ؛ اگه به جای اون عکس اولی عکس بهتری گذاشته بودین عالی میشد-چون متن خیلی قشنگی نوشتین و درارتباط با این متن عکسای خیلی قشنگ تر وبهتری هم هست ! خوب بود/...

یافاطمه الزهرا(س)

متشکر !

نگين

تمام مشكلات و نااميدي ها تمام فقط دوري از ياد خداست وگرنه دليل ديگه اي نميتونه داشته باشه.چون شخصا خودم يه مدت بهش رسيدم.

نگين

عذر ميخوام برادر گرامي ناراحت نشيد اما وبتون يكم زيادي شلوغه.يكم ملايمترش كنيد آدم سردرگم ميمونه به كجا سر بزنه.گاهي اوقات اين شلوغي ها باعث ميشه تا مطلبي كه از همه قشنگتر و جالبتره به چشم نخوره. موفق باشيد.

رضایی

http://namakstan.ir/wp-content/uploads/2015/07/hands-of-god-namakstan.ir-2.jpg