این روزها!!!

این رزوها که همه از خودنویس و کلمه و صدای آمریکا؛ احمدی نژاد و خاتمی و موسوی و غیره و ذلک؛ اصلاح طلب و اصولگرا می نویسند ما از اقتدار ملت ایران می نویسیم اقتداری که نشان دهنده صلابت استقلال و مقاومت پیر خمین و مردم آن روزگاران و دلیرمردان حاضر در صحنه این روزگار است که بدون شک جهادی کمتر از دفاع مقدس و روزهای انقلاب که نداشته اند هیچ شاید فراتر از آن نیز بوده اند.

رسانه های خارجی ترس از حضور مردم دارند و شاید انگشت شماری از رسانه های داخلی به آن پرداخته باشند، مردمی که نقطه قوتی هستند برای آینده روشنی که به رهبری شخص آگاه دیگری که سراسر وجود خویش را با مردمش همراه ساخته و ندای بصیرت و روشن بینی را سر می دهد بلکه عده ای گمراه به خود آیند.

این روزها اینگونه سپری می شود...

اما در بحبوحه کاندیداتوری ریاست جمهوری، نامزدهای انتخاباتی شورای اسلامی روستاها نیز مانند شوراهای اسلامی شهرها کاندید شدنشان را اعلام کرده اند و آماده خدمت به مردم در روستا و آبادانی کردن آبادی خویش اند.

روستای کلات نیز از این قاعده خارج نیست و امسال ظاهراً از جمع 8 نفر نامزد انتخاباتی در این روستا 5 نفر آن دارای مدرک دانشگاهی هستند که در دوره های قبل پیش قدم نمی شدند.

/ 4 نظر / 35 بازدید
one man

lotfan asami ro benevisid

شعیب امامی

آفران کلات

شعیب امامی

امین عزیز سلام خسته نباشی ، ماشالله به این همه انرژی اینشالله همیشه سرزنده باشی