اندر حکایت قهرمانی تیم ملی والیبال در آسیا و بچه های ولات

            

عرض سلام خدمت هم ولایتی های عزیز. درابتدا پیشاپیش تبریک میگم که پس از دوندگی های فراوان نسیم ملایم پیشرفت در روستا شروع به وزیدن کرده و ان شاالله در هفته جاری کار احداث اسکله روستا شروع خواهد شد و در پشت سر آن طرح آسفالت و ....به بهره برداری خواهد رسید به امید خدا.

می خواستم از بازی والیبال بنویسم چون بچه های روستا مشتاق این ورزش جذاب هستند امروز پنجشنبه تیم ملی والیبال در فینال با چین با اقتدار این تیم شرق آسیا رو در هم شکست و بر بام آسیا نشست و نکته جالب طی این دیدار استقبال بی نظیر از والیبال بود و خواهران و برادران با تمام نیرو از ساعت 2بعد از ظهر تا ساعت 10شب تیم رو تشویق میکردن و در لابه لا بازی هر چند هر از گاهی آقای علی دایی نیز به شدت تشویق میشد!

در این دیدار بعضی از بچه های ولات به تهران امده بودند و در ورزشگاه آزادی این دیدار رو تماشا کردند و لذت بردند مثل عسکر و عادل و علی زار خدر. و واقعا جای بچه های ولات خالی بود مثل مجتبی, علی حیدری,ایمان ,عمار,اصغر و همه و همه بچه های عزیز ولاتم .

حالا ان شاالله در خبر های بعد از پیشرفت های حاصل در ورزش و اقتصادو آبادانی و... در وبلاگ خواهیم دید.

 

/ 4 نظر / 5 بازدید
محمدحسين اكبري

بي قرار توام و در دل تنگم گله هاست- ...آه بي تاب شدن عادت كم حوصله هاست- مثل عكس رخ مهتاب كه افتاده در آب؛ در دلم هستي و بين من و تو فاصله هاست- آسمان با قفس تنگ چه فرقي دارد؟ بال وقتي قفس پر زدن چلچله هاست. باز مي پرسمت از مسئله ي دوري و عشق، وسكوت تو جواب همه ي مسئله هاست- با سلام و عرض ادب - خوشحال ميشم به منم سر بزنين . موفق وسلامت و پيروز باشين

mohsen

سلام دوست من ميخواي روزانه 1400 ريال دائمي پول در بياري اونم با صرف 10 دقيقه وقت پشت كامپيوتر. سيستم كسب درآمد و سرويس دور كاري هاوستين بهترين پيشنهاد به شماست. اين سيستم كه كاملا ايراني بوده و برنامه نويس آن هم يك ايراني است بهترين سيستم كسب درآمد ايراني است. در اين سايت سه روش كسب درآمد وجود دارد: 1.کسب در آمد زمانی : اگر 20 ثانیه یا بیشتر صفحه را نگاه کنید و بعد بر روی تایید مشاهده در زیر صفحه کلیک کنید 100 ریال به موجودی حساب شما افزوده می شود .4 صفحه موجود است و از هر صفحه این سیستم فقط یکبار در هر روز می توان استفاده کرد شما از طریق سیستم کسب درآمد زمانی می توانید ماهانه 12000 ریال بدست آورید 2.معرفی صفحه نوشته شده در بخش مدیریت محتوا به سیستم کسب درآمد در سیستم های مدیریت محتوا عضو شده و مطلب می نویسید بعد آدرس مطلب نوشته شده را همراه با موارد خواسته شده وارد می کنید و پول دریافت می کنید. البته این مطالب در یک صفحه به نام شما ثبت می شود. از طریق این بخش می توانید ماهانه 30000 ریال کسب کنید. طریقه حساب کردن درآمد این بخش : عنوان صفحه : 100 ریال ، هر یک از کلید ها : 40 ریال ،

مجتبی ابراهیمی

از اینکه به روز هستید ممنون

احمد

سلام وب زیبایی داری خوشحال میشم با شما تبادل لینک نماییم