فرزند کمتر زندگی بدتر یا بهتر؟؟!!

خانواده ی پرجمعیت خانواده با نشاط

حالا چند روزی صدا وسیما و برو بچه هاش خوب رو این موضوع مانور می دهند البته دولتیا هم سوبسیتای بسیاری رو برای این موضوع در نظر گرفتند که فرزند کمتر زندگی بدتر؟؟!!

حالا ما که نفهمیدیم دوران اصلاحات و سازندگی با چماغ تو سر مردم می زدتد که آقا و خانم رفاه شما تو تک فرزندی شماست حالا دوتا هم بشه اشکالی نداره ولی الان که جمعیت رو به نزوله و یا ... همه دارن التماس می کنن که مثل موریانه آقا تخم بریز واسه آینده خوبه و نسل ما جوون می مونه و ... . البته از این منظر و مناظر دیگه کاملا درسته فقط تو رو خدا طوری کار کنین که به صلاح مردم باشه و  ده سال دیگه دوباره تو سر خودمون نزنیم که ای داد بیداد چه غلطی کردیم و بودجه اینا رو از کجا بیاریم که مردم شریف تر از آنند که می پندارید و بازیچه یه دولت تا دولت دیگه بشن.

نظر شما چیه؟؟؟؟؟

/ 2 نظر / 5 بازدید
اران

با اجازه.سلام.خوب گفتی عزیز.ولی فکر میکنی تو این تورم کمرشکن جایز میباشد که ازدواج کنی؟ /.حالا چه رسد به بجه دار شدن اون هم چندتا.البته خودم دوتا بچه دارم.

نگين

والا چي بگيم هر بچه اي كه بدنيا مياد خدا روزيشم ميرسونه مثل تولد من براي خانوادم كه واقعا با اومدنم در روزي براشون باز شد. ولي تربيتشون از نون دادنشون خيلي خيلي واجب تره.