نويسندگان

سه هفته پیش بود که توفانی آمدندی و رفتی، و دکل مخابراتی و چندک تیر برق انداختی! بعد از 72 ساعت گذشتی ،تازه برق روستاهایمان وصل شدی! و گوشتی که کیلو خیلی تومن خریده بودی رو به فساد اخلاقی نهادیده بود!

واقعا خجالت آوره 3 هفته گذشته هنوز خطوط تلفن وصل نشده و برای اینکه گوشیت آنتن بده باید بری روی قله کوه. تو آذربایجان زلزله اومد و آبادی رو با خاک همسان کرد تو 24 ساعت برقشون وصل شد و تا 48 ساعت خطوط ارتباطیشان.ما چی 3 هفته گذشته یه خط تلفنمون هنوز درست نشده . مشکل از ماست که بی عرضه ایم و هارت و پورتی بیش نیستیم . ما که نمی تونیم از حق خودمون دفاع کنیم چطور می تونیم از حق دیگران دفاع کنیم ؟؟ ما که زبونمون دو بغل درازه برای تو سر هم زدن الان زبونه کدوم قبرستونیه ؟؟دلمون خوشه موقع محرم واسه حسین می خونیم و عربده زنان گریه می کنیم! در روز عاشورا فکر کردین چه کسانی امام حسین ع را تنها گذاشتن ؟ دو نفر مثل منو تو که همچین کارایی رو می کنیم فقط زبون بازیم

امام عصر عج چرا ظهور نمی کنه؟ دلش به ما خوش باشه که هیچی نیستیم ،بر پایه قول ما ظهور کنه که بعد مثل امام حسین ع پشتش خالی بمونه .

تا قومی تغییر نکنند خدا نیز سرنوشتشان را تغییری نخواهد داد.  قران مجید


موضوعات مرتبط: ()

برچسب‌ها: روستای کری تنگستان , روستای کلات تنگستان , روستای سالم آباد تنگستان , روستای هدکان تنگستان
[ شنبه ٢٥ آذر ۱۳٩۱ ] [ ٧:٠٠ ‎ق.ظ ] [ کلات ]

.: Weblog Themes By kalat :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ جهت معرفی روستای کلات طراحی شده است. نام این روستا در زبان فارسی به صورت Kalat نوشته و خوانده می شود ولی در بین افرادی که به لهجه دشتیاتی تکلم دارند به دلیل تبدیل تمام حروف فتحه دار به کسره به صورت Kelat خوانده می شود.
امکانات وب

دانلود سینه زنی بوشهری روستای کلات (تصویری)

متن نوحه و واحد بوشهری

شروه
در اين وبلاگ
در كل اينترنت

RSS Feed