نويسندگان

تا حالا توجه کردین که منطقه ما چقد تغییر کرده . ذهنتون رو زیاد درگیر نکنین ! گیر مطلب من به دختران متحول شده منطقه است نمی خوام به قشرهای جامعه توهین کنم ولی مبحث من چشم و هم چشمی کورکورانه است که فکر میکنن با تغییر در پوشش خودشون  پیشرفت کردن (البته پسران هم جای خود دارند و در جای خود). خوب لازم به گقتن مطالب بی وزن و قافیه از زبان من نیست فقط کافی است یه سر توی کوچه و جاده های روستا بزنیم و ببینیم چقد تیپ دخترای ما تغییر کرده!!!کجاست آن دخترایی که لباس محلیمون رو می پوشیدن و با وقار از خانه بیرون میرفتن؟ کجاست آن دختری که وقتی از خوته بیرون می رفت پدر خونه نگرانی از بابت دخترش نداشت؟ جدا از حق نگذریم و خودمون رو گول نرنیم که این دختری امروزی که فکر می کنن با تغییر پوشش و عقاید (البته از روی تقلید کور کورانه) جز هارت و پورتی بیش نیستن.

خواهران من شما با این کاری که در پیش گرفته اید ناخودآگاه نگاه های هرزه را بدرقه ی راهه خود می کنید و بنیان های خانواده را به لرزه و اعتماد را نابود می کنید.خدا نکند شما مثل دختران  شهر طلاق را مهمان خانواده های منطقه کنید .

لازم به ذکر است نقش آقایان به جای خود


موضوعات مرتبط: ()

برچسب‌ها: پوشش نامتعارف , پوشش های ضد اسلامی , کلات , خدری
[ چهارشنبه ۱٥ آذر ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:٠٢ ‎ب.ظ ] [ کلات ]

.: Weblog Themes By kalat :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ جهت معرفی روستای کلات طراحی شده است. نام این روستا در زبان فارسی به صورت Kalat نوشته و خوانده می شود ولی در بین افرادی که به لهجه دشتیاتی تکلم دارند به دلیل تبدیل تمام حروف فتحه دار به کسره به صورت Kelat خوانده می شود.
امکانات وب

دانلود سینه زنی بوشهری روستای کلات (تصویری)

متن نوحه و واحد بوشهری

شروه
در اين وبلاگ
در كل اينترنت

RSS Feed