نويسندگان

الان فکر کنم ساعت تقریبا طرفای5صبح باشه . هر چی زور زدم متاسفانه خوابم نبرد رفتم لبتاب علی پسر عموم رو برداشتم و رفتم توی وبلاگ ولات. رفتم توی قسمت مطالبی که در آذر 90 گذاشته بودیم و نوحه های چلاب خالو حیدر خدری رو دانلود کردم . دیدن این نوحه ها کاری با من کرد که داستان بخارای من ایل من این کار و نکرد. ( شام عاشورا رو دارم می بینم و همه هستن مندنی مشهدی حسین و حاج خدرابراهیمی  و عامو حسن خدری (انگار غم و غصه امشب رو دلم باد کرده به خدا)). آدم وقتی این فیلما رو می بینه و یاد عزیزانی می افته که چند صباحی پیشمون بودن  و الان نیستن از زندگی سیر میشه و روزگار رو به بی وفایی خطاب می کنه . متاسفانه محرم امسال نیستم و صدای دلنشین خالو حیدر رو گوش بدم و با نوای خالو به سر وسینه بزنم . عمار و مجتبی خودتون رو ازالان آماده کنید برای مراسم امسال . عمار که مثل همیشه باید فیلم برداری کنه(امثال از زنجیر زنی هم باید فیلم داشته باشیم و آپلود کنیم هم تو وبلاگ و هم تو آپارات) و مجتبی و ایمان و محمود و عسکر و علی حیدری منش و همه و همه هم به نوبه ی خود زحمت کشن.

ما خیلی کوتاهی کردیم و از خادمای امام حسین تو وبلاگ روستا نامی تا حالا نبردیم ( عذر خواهی می کنم از کسانی که نام درگذشتگانشون رو می آورم و شاید مسبب ناراحتی آنها شوم )

اکبر خدری _ عبدالمحمد خدری _ علی خدری حسن و علی زارعی  و مداح گرانقدر مون زایر حیدر خدری

مرحوم حسن خدری (مسئول برگزاری مراسم درچندین دهه ) _ مرحوم حاج خدر ابراهیمی و مرحوم عباس خدری (مداحان و ذاکران اهل بیت ) .


وهمانا آنها با کاروان حسین شهید  در قیامت با روی خندان وارد فردوس می شوند و هم نشین صلحا و کبرای دین می شوند باشد که پسر فاطمه س  و قمر بنی هاشم شفاعت ما عاصیان را در قیامت بکنند   آمین یا اله العالمین


موضوعات مرتبط: ()

برچسب‌ها: کلات
[ سه‌شنبه ٢۳ آبان ۱۳٩۱ ] [ ٤:۳٩ ‎ق.ظ ] [ کلات ]

.: Weblog Themes By kalat :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ جهت معرفی روستای کلات طراحی شده است. نام این روستا در زبان فارسی به صورت Kalat نوشته و خوانده می شود ولی در بین افرادی که به لهجه دشتیاتی تکلم دارند به دلیل تبدیل تمام حروف فتحه دار به کسره به صورت Kelat خوانده می شود.
امکانات وب

دانلود سینه زنی بوشهری روستای کلات (تصویری)

متن نوحه و واحد بوشهری

شروه
در اين وبلاگ
در كل اينترنت

RSS Feed