نويسندگان

تا حالا توجه کردین صلح و صفای گذشته از زندگی ما رفته و همه ی مردم حالا همه نه خیلی از مردم دم از ناامیدی می زنند واقعا دلیل این رکود عظیم روحی و اخلاقی چیست؟؟

 

خدای متعال به حضرت موسی می فرمایند :


 تا با چشم خود ندیده ای ملک من رو به فناست من روزی تو را می دهم و خزائن آسمان و زمین در دست من است.

وقتی خود خدا میگه تا من هستم ناامیدی چرا ما آدما چرا به حرفای خدا گوش نمیدیم؟؟!! یا گوش من سنگین شده یا دلمون که این صدا رو نمی شنویم!

فکر می‌کنید خدا روزیمونو نمی‌رسونه ؟

مگه گذشتگان ما انواع و اقسام سختی ها رو ندیدن اونا تو قحطی ها گرسنگی نکشیدن مگه . حالا ما که حداقل یه رفاه نسبی خوب داریم به نسبت آبا و اجدادمون چرا اینجوری شدیم؟! شاید هم از تن پروری به این روز افتادیم ( حرف من این نیست که از حق و حقوق خودمون تو اجتماع بگذریم و تا جایی که میتونیم به خودمون برسیم .حرف من اینه که اخلاق و صفای گذشته رو به زندگیمون برگردونیم).

حالا انتخاب با توست 60 تا 70 سال زندگی پر از استرس و سختی و بدو بدو  و کلافگی روزمره و ...یا سپردن خود به خدا و طبق برنامش جلو رفتن و زندگی سرشار از امید و صفا...


موضوعات مرتبط: ()

برچسب‌ها: تصاویری زیبا در مضمون خدا , کلات , روستای کلات , داستانک زیبا درباره خدا و بندگانش
[ جمعه ٢۸ مهر ۱۳٩۱ ] [ ٥:۱۱ ‎ب.ظ ] [ کلات ]

.: Weblog Themes By kalat :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ جهت معرفی روستای کلات طراحی شده است. نام این روستا در زبان فارسی به صورت Kalat نوشته و خوانده می شود ولی در بین افرادی که به لهجه دشتیاتی تکلم دارند به دلیل تبدیل تمام حروف فتحه دار به کسره به صورت Kelat خوانده می شود.
امکانات وب

دانلود سینه زنی بوشهری روستای کلات (تصویری)

متن نوحه و واحد بوشهری

شروه
در اين وبلاگ
در كل اينترنت

RSS Feed